×

Fout

[OSYouTube] Alledia framework not found

Jan Van Beveren

Als clubbestuur zijn we verheugd te melden dat Jan Van Beveren, samen met het bestuur heeft beslist opnieuw al zijn ijshockeykennis ten dienste te stellen van onze club.
Jan zal de taak van technisch directeur op zich nemen met onmiddellijke ingang.
In zijn functie zal hij zich concentreren op de jeugdreeksen teneinde onze jeugd klaar te stomen om opnieuw prijzen te pakken. Hij zal tevens meewerken aan het nieuwe beleidsplan van de club met een open communicatie om zo alle coaches en spelers te ondersteunen met zijn jaren ervaring. Tenslotte zal Jan ook instaan voor de projecten die onze club in samenwerking met Sporting A (Stad Antwerpen) heeft lopen, zoals de Antwerpse Sportweken, het Kleutermenu en het Wintersportcircus.