Topscoorders blijven !

Nu dat alle coaching posities zijn ingevuld, wordt het stilaan tijd om even stil te staan bij de teamopstelling van ons BeNeLiga-team.

Wie regelmatig onze facebook-pagina bezoekt, heeft alvast gemerkt dat onze jongens – onze jeugd trouwens ook – zich reeds deftig aan het voorbereiden zijn in het MTC in Brasschaat. De nieuwe aanpak van bestuur en coaching staff werpt duidelijk reeds vruchten af. Nog nooit zijn onze spelers zo vroeg off-ice gestart met het nieuwe seizoen voor te bereiden.

We kunnen ondertussen ook melden dat de top drie van onze topscoorders ook volgend seizoen onze clubkleuren zullen verdedigen in de BeNeLiga, m.n. Lukasz Bartak, Kevin De Winter en Marek Ziarny waren vorig seizoen goed voor 64 goals en 63 assists (!) endus ontegensprekelijk een meerwaarde voor het team. De overgrote meerderheid van de spelers hebben trouwens opnieuw toegezegd voor het volgende seizoen, maar over hen later meer.

2017 Top